Líčení a vizáž

 

000                   Galerie

Stává se Vám, že se líčíte rády, ale pořád stejně?

Ráda Vás nalíčím od jednoduššího až po složité, moderní líčení. Budete sami mile překvapeni, jaký vliv má na Vaše image ta správná volba. Často se vyplácí, nechat se vidět očima toho druhého a dát si odborně poradit.

DENNÍ LÍČENÍ
By mělo být lehké a přirozené. Velmi důležitá je podkladová báze, která zakryje drobné nedostatky, ale v žádném případě nesmí být na denním světle znatelná.

DENNÍ LÍČENÍ „NATURAL“

Klade důraz na podkladovou bázi, která má sjednotit barevný tón pleti. Líčení je velmi lehké, spíše nevýrazné. Zvýrazňujeme hlavně řasy, líčka a rty v jejich přirozeném barevném tónu.

VEČERNÍ LÍČENÍ

Nebo líčení pro méně časté příležitosti (svatby, setkání, večírky, plesy atd.), by mělo být opravdu dokonalé líčení a může být o něco sytější než líčení denní. Večerní líčení se ladí do barev večerní róby, tak aby vše bylo dokonale zkombinováno, ale nepůsobilo
přehnaně. Kdy jindy vyzkoušet výrazné líčení než právě večer? Nebojte se experimentovat! Na večer si toho můžete dovolit více.

SVATEBNÍ LÍČENÍ

By mělo být především takové, abyste se v něm cítila dobře. Mělo by vydržet všechny nástrahy výjimečného dne plného emocí a mělo by ladit s barvou vlasů, s účesem a třeba i s barvou okvětních lístků na svatební kytici.

FOTO MAKE-UP
Líčení na fotografii klade především důraz na podklad. Má úplně jiné zákonitosti, než běžné líčení.

 

Líčíme v atelieru nebo po domluvě se zákazníkem kdekoliv.